"Згадайте нас - бо ми колись жили.
26 листопада 2021 р.
День пам'яті жертв Голодомору
З метою формування у дітей знань про трагічні та важливі події в історії України , акцентування уваги на недопущення проявів шовінізму та ксенофобії , вшанування жертв голодоморів 26 листопада 2021 року у Володимирівській гімназії-філії було проведено виховні заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.
23 листопада 2021 р.
«Тиждень безпеки дорожнього руху»
В дошкільному навчальному закладі «Ромашка» Володимирівської гімназії-філії було проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху», під час якого вихователі ознайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя. Батьки вихованців також взяли активну участь в цьому заході, виготовивши для своїх діточок муляжі-автомобілі з картону.
Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою заходу було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, навчити розрізняти дозволяючи та запобігаючи знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки. В кінці тижня, як підсумок важкій спільній праці дітей та дорослих – спортивне змагання. Яскраві, веселі, насичені, з казковими героями, веселими іграми, загадками і ребусами. А в результаті – тверді та стійкі знання, набуті вміння та навички з питань правил дорожнього руху.
22 листопада 2021 р.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у шкільній бібліотеці відбувся виховний захід "Країна нескорених" з учнями 7 та 8 класів, який підготували та провели разом завідувач Володимирівської сільської бібліотеки Людмила Митяніна і шкільний бібліотекар Тетяна Ухова, щоб вшанувати патріотизм і мужність громадян-учасників Помаранчевої революції 2004 та Революції Гідності 2013-2014 років. Головна мета заходу полягала в тому щоб показати дітям настільки важливим є почуття власної гідності у кожної людини та народу в цілому. Пояснити, що лише повага до себе може стати рушійною силою великих сил. Посягання на гідність - ось що має турбувати по-справжньому. Про це ми й говорили з дітьми. Людмила Михайлівна підготувала лепбук "Вільні творять майбутнє" про ті доленосні події в житті нашої країни, котрий переглянули з дітьми, склали портрет людини-патріота, збирали половинки народної мудрості, складали пазли-мотиватори, читали вислови відомих людей про гідність та свободу. І саме головне, що діти зрозуміли, що таке гідність та свобода і що цінність не в датах. Цінність в особистому розвитку, в цінуванні власних прав та свобод. Бути вільним та мати почуття гідності - означає не перекладати відповідальність за своє життя на когось.
8 листопада 2021 р.
Радіодиктант національної єдності - 2021
Сьогодні, 9 листопада, українці відзначають День української писемності та мови.
- на загальнонаціональному телеканалі UA: Перший;
- у телеефірі регіональних мовників Суспільного;
- на ютуб-каналі UA: Перший;
- на фейсбук-сторінках Суспільного, телеканал UA: Перший та регіональних філій Суспільного;
- на хвилях Українського радіо і Радіо Культура;
- на ютуб-каналі та фейсбук-сторінках Українського радіо і Радіо Культура.
5 листопада 2021 р.
Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками , благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.
1 листопада 2021 р.
Восени врожай збирають,
Проводити уроки віддалено, не бачити учнів, не мати можливості пояснити особисто й допомогти в момент виникнення проблеми — ще кілька років тому вчителі не могли й уявити таких ситуацій у своїй роботі. Але пандемія внесла несподівані корективи і змусила всіх терміново опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики.